To tutaj bije serce firmy Layher.

Jakość produktów firmy Layher tworzona jest w Güglingen-Eibensbach. Od czasu rozpoczęcia działalności nasze przedsiębiorstwo zapuściło korzenie w tym regionie. Do dzisiaj mieści się tutaj wszystko: produkcja, logistyka, administracja oraz zarząd firmy, a to sprawia, że posiadamy najlepsze warunki by jakość tworzona przez Layher była po prostu bezkonkurencyjna. Dwie lokalizacje obejmują łącznie 318.000 m² powierzchni , z czego 142.000 m² zajmuje część produkcyjna i magazynowa. W tak dogodnych warunkach, przy w pełni zautomatyzowanej technice, powstają nasze systemy rusztowań. Szybkość reakcji i reaktywność na potrzeby, iż nasza produkcja jest bardzo elastyczna oraz w pełni dopasowana do wymagań naszych klientów.

 

Więcej możliwości. Ten system rusztowań.

To hasło przewodnie firmy Layher jest wyrazem życiowej filozofii firmy już od ponad 75 lat. Większa szybkość, większa pewność, większa prostota oraz przyszłościowe rozwiązania są wartościami, które w dłuższej perspektywie czasu pozwalają nam zwiększać naszą konkurencyjność na rynku. Za pomocą innowacyjnych systemów i rozwiązań cały czas pracujemy nad tym, aby nasze rusztowania były jeszcze pewniejsze, prostsze oraz dopasowane do potrzeb rynku. Oferujemy Państwu kompleksową ofertę naszych usług, gdzie do Państwa dyspozycji oddajemy ponad 1.500 zadowolonych, profesjonalnie przeszkolonych pracowników w ponad 30 krajach na całym świecie.

 

Najlepsza logistyka

Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu nasz produkt, w każdej pożądanej przez Państwa ilości – zawsze niezawodnie i zawsze na czas. Nasza firma ma swoje siedziby na wszystkich kontynentach – w ponad 30 krajach, z rozbudowaną siecią autoryzowanych dystrybutorów. Szybkość jest również głównym motto naszej koncepcji logistyki. Jako nasi klienci mogą Państwo w dowolnie wybranym miejscu odebrać swoje zamówienie lub dostarczymy je do Państwa bezpośrednio na plac budowy – „just in time”.

Najwięcej doświadczenia

Z tradycji wypływa doświadczenie i wiedza. Nasi eksperci przekazują swoją wiedzę wszędzie na całym świecie. Jeśli nasi klienci pragną przetestować nowe zastosowania lub gdy nowi klienci potrzebują wsparcia i pomocy przy montażu naszych rusztowań – nasi technicy zawsze są do Państwa dyspozycji. Ich indywidualne podejście do Państwa potrzeb i oczekiwań pozwala oferować najbardziej pewne i optymalne rozwiązania. Za każdym razem gwarantujemy profesjonalne doradztwo. Stale dbamy o dobre relacje z klientami na wszystkich poziomach, ponieważ zaufanie, dobra współpraca oraz sukces naszych klientów jest dla nas bardzo ważny.

Najwięcej wiedzy

Doskonalenie zawodowe jest naszym kluczem do sukcesu. Regularnie organizujemy seminaria dotyczące montażu rusztowań, aby nasi klienci byli na bieżąco z aktualnymi przepisami oraz wymaganiami. Oferujemy Państwu praktyczne szkolenia produktowe oraz regularne spotkania montażystów rusztowań, gdzie wspieramy oraz zachęcamy do wymiany poglądów i doświadczeń między fachowcami w tej dziedzinie. Dysponujemy także licznymi publikacjami dotyczącymi tematyki rusztowań.

Najlepsze planowanie

Oszczędność czasu, optymalne zastosowanie materiału, lepsze logistyczne rozwiązania. Za pomocą naszego oprogramowania LayPLAN oraz specjalnych narzędzi programu AutoCAD® można to osiągnąć. Nasze oprogramowanie zapewnia techniczne oraz efektywne planowanie i projektowanie montażu rusztowania. Zapewnia także optymalizację stanów materiałowych oraz pełną przejrzystość kosztów przy zastosowaniu materiałów. Po podaniu wymiarów oraz wybranego wariantu montażu, program od razu prezentuje propozycję rusztowania oraz odpowiednią listę materiałów.

Najlepsza jakość

O jakości naszych produktów można by długo opowiadać. Jednak my skupiamy się nie na opowieściach, a na faktycznym działaniu – produkcji, która oczywiście jest najwyższej jakości. Jakość firmy Layher oznacza najnowocześniejsze procesy produkcyjne, wyselekcjonowane materiały, przemyślaną automatyzację oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników. Nasze produkty odpowiadają najwyższym standardom bezpieczeństwa. Dysponujemy certyfikatami DIN ISO, TÜV oraz innymi licznymi międzynarodowymi znakami jakości. Rocznie zużywamy do produkcji 20.000 kilometrów najwyżej jakości stalowych rur – jest to dowód na to, że najlepsze standardy jakościowe znajdą Państwo właśnie w naszej firmie.