• Zarządzanie Kryzysowe w Polsce
  • Zarządzanie Kryzysowe w Polsce
  • Zarządzanie Kryzysowe w Polsce
06.05.2016
Zarządzanie Kryzysowe w Polsce

Zarządzanie Kryzysowe w Polsce – V Ogólnopolska Konferencja

W dniu 19 maja 2016 roku odbędzie się V Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu „Zarządzanie Kryzysowe w Systemie Bezpieczeństwa Narodowego”. Firma Layher, jako lider na rynku rusztowań zaprezentuje swoje propozycje wykorzystania standardowych elementów rusztowaniowych w nietypowych sytuacjach, które mogą zdarzyć się w czasie kryzysu.

Główny nacisk położymy na możliwości wykonania i wykorzystania kładki dla pieszych, której rozpiętość bez podpór pośrednich to nawet 28 metrów. Ustawienie nie wymaga zastosowania ciężkiego sprzętu i może zostać zrealizowane w ciągu kilku godzin. Jest to idealne rozwiązanie, jakie możemy w nagłej sytuacji wykorzystać w przypadku np. zerwania przeprawy mostowej lub w przypadku konieczności zapewnienia dodatkowej komunikacji.

Dodatkowo zostaną wskazane inne możliwości wykorzystania elementów rusztowań – do budowy wież obserwacyjnych, wież oświetleniowych, systemy podporowe, system ram powodziowych umożliwiających komunikację i ewentualnie – składowanie materiałów ponad poziomem wody, dachy tymczasowe w wersji lekkiej i ciężkiej – stalowej oraz możliwości wykorzystania konstrukcji rusztowaniowych wraz z systemem osłonowym Protect w konstrukcjach obiektów zamkniętych.

Więcej informacji na temat konferencji oraz link do rejestracji znajduje się na stronie konferencji – www.zarzadzanie-kryzysowe.pl

 

powrót do archiwum
powrót do archiwum