• Layher w raporcie „Sektor budownictwa w obliczu COVID-19”
02.07.2020
Layher w raporcie „Sektor budownictwa w obliczu COVID-19”

„Dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość,spowodowana światową pandemią koronawirusa postawiła całą gospodarkę w obliczu
konieczności reorganizacji dotychczasowego sposobu prowadzenia biznesu. Mając na uwadze zdrowie nas wszystkich i bezpieczeństwo w każdym aspekcie pracy, kierując się naszym nadrzędnym celem, jakim jest najwyższa jakość wsparcia i serwisu dla klientów, wprowadziliśmy w obrębie polskiego oddziału Layher szereg zmian w sposobie pracy. Począwszy od połowy marca rozpoczęliśmy pracę w trybie  zdalnym,będąc w pełni dostępni dla naszych klientów, przy jednoczesnym ograniczeniu kontaktów osobistych do niezbędnego minimum. Czas pokazał, że wprowadzona reorganizacja całkowicie się sprawdza w dobie pandemii, a klienci otrzymują oczekiwane wsparcie.”

 

Jako członek Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa i aktywny propagator zasad bezpieczeństwa w każdym aspekcie działalności biznesowej, mieliśmy przyjemność i zaszczyt uczestniczyć w przygotowaniu raportu o wpływie COVID -19 na sytuację branży budowlanej w Polsce. Zachęcamy do lektury!

Raport PZPB “Sektor budownictwa w obliczu COVID-19”

 

 

powrót do archiwum
powrót do archiwum